KURUMSAL


Hizmet İçin Buradayız...

Plast Link ürün çeşitliliği ile farklı sektörlerde hizmete odaklanmış, kendi alanında önde gelen markalardan biridir. Öncelikli hedeflerimiz; müşteri odaklı çözümler ve fikirler üretip, endüstri ihtiyaçlarını karşılayarak üretimimizi ve hizmetlerimizi geliştirmektir. Plast Link ekibi, modüler bantlar ve konveyör sistem ekipmanları için çözümler geliştirerek, sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekte ve yenilikçi fikirler sunabilmektedir.

VİZYON
Amacımız dünyanın en önde gelen, katma değeri yüksek modüler bant tedarikçisi olmaktır. Bizler ;
• Ürün Stratejik Merkezli Yaklaşımı olan,
• Büyümeye yeniden yatirim yapan,
• Yeni ürünler ve uygulamalar için Yenilikçi,
• Yetenek ve Bireysel Liderlikte Geliştirici,
• Kaynakların Verimli Kullanımını sağlayan,
Bir firma olarak bilinmek isteriz.
MİSYON
Müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve katma değerli hizmetler sağlayan lider tedarikci olmak. Misyonumuzu sürdürmek için:
• Müşteri ihtiyaçlarına dayanarak, kalite politikalarımiza ve ISO 9001:2008 kalite standartlarına bağlılık ile gereksinimleri karşılayabilmek,
• Çevre, sağlık ve güvenlik düzenlemeleri ile güvenli bir iş yeri, eğitim ve uyum koşullarını sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize , tesislerimize ve çevremize yatırım yapmak,
• Karşılıklı saygı ve ekip çalışmasına teşvik edici ortam oluştumak.
• Üretim yatırımı ve Ar-Ge girişimleri ile sürekli olarak ürün, süreç ve hizmetlerimizi geliştirmek.
• Işletmenin stratejik ve etik yönetimini sağlamak.
Firma kültürümüzün temelini oluşturmaktadır.
HEDEFLERİMİZ
Normlarımızı, değerlerimizi ve vaatlerimizi ifade ederek, global arenada PLASTLINK Marka’sını yönetmek.
Ürün ve Hizmetlerimize karşı bilinirlilik sağlamak ve marka değerimizi korumak,
Sürdürülebilirlik sağlamak,
PLASTLINK olarak hizmet verilen her sektörde liderliği oluşturmak.

İHTİYACINIZA YÖNELİK ÜRÜNLERİMİZ İLE ÇÖZÜM SUNUYORUZ
Plast Link, en son teknoloji ile donatılmış tesisi ile modüler bantlar, asetal ve çelik paletler, konveyör komponentleri üreten, Türkiye’nin önde gelen üreticisidir.
Plast Link başarısının kaynağı; müşteri odaklı çalışma, sürekli kendini yenileme, takım ruhu içinde hareket etmekten ileri gelmektedir.
Plast Link kalitesi, hızlı termini, organizasyon yapısı, profesyonel kadrosu, iş ciddiyeti ve ulaşılabirliği markamızı daha ileri seviyelere taşımaktadır.


Hizmet İçin Buradayız...

Ekibimiz Baştan Sona Destek Sağlar

Portföyümüzdeki ürün çeşitliliği, modüler bantlar ve konveyör sistem ekipmanları, plastik ve çelik zincirler, konveyör komponentleri ile iç ve dış pazara uzun yıllardır hizmet etmektedir.

  • Plast Link başarısının kaynağı; müşteri odaklı çalışma, sürekli kendini yenileme, takım ruhu içinde hareket etmekten ileri gelmektedir.
  • Plast Link kalitesi, hızlı termini, organizasyon yapısı, profesyonel kadrosu, iş ciddiyeti ve ulaşılabirliği markamızı daha ileri seviyelere taşımaktadır.
  • Plast Link marka Modüler Bantlar; materyal çeşitliliği ve özellikleri ile müşterilerimizin ihtiya doğrultusunda markamız farklı uygulamalar için birçok endüstrinin çözüm ortağıdır.


SİZE UYGUN ÇÖZÜMLER İÇİN KATALOĞUMUZU İNCELEYİN

İşinizdeki başarınızı artırmak ve size özel çözümler ile yardımcı olabilmek için lütfen Plast Link’i arayın